Zapraszamy z ramienia Centrum Animacji Społecznej na wyjazd studyjny do Elbląga !

Zespół projektowy Centrum Animacji Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców obszaru LGD9/LGR (obszar powiatu gizyckiego i węgorzewskiego oraz gmina Srokowo) do udziału w wyjeździe studyjnym do Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu, który odbędzie się
06 kwietnia 2019r. (sobota).

Celem wyjazdu jest poznanie dobrych praktyk oraz czerpanie z doświadczeń organizacji zajmujących się rozwojem wolontariatu. W ramach wizyty zaplanowano spotkanie  z przedstawicielami Centrum, podczas którego uczestnicy wyjazdu dowiedzą się, jak funkcjonuje tego typu placówka oraz jakie są jej cele i zadania.

Udział w wyjeździe jest bezpłatny.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona! Pierwszeństwo mają członkowie organizacji pozarządowych oraz wolontariusze.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie na podpisanych formularzach zgłoszeniowych.

Do pobrania:
- program wyjazdu
- formularz zgłoszenia

Więcej informacji oraz zgłoszenia:
Biura Projektu „CAS –POSTAW NA WOLONTARIAT”

1) Wilkasy, ul. Olsztyńska 54, 11-500 Giżycko, tel. +48 87 428 29 51, e-mail: doradca@caswegorzewo.pl

2) Węgorzewo, Plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo, tel. +48 87 427 06 17; e-mail: biuro@caswegorzewo.pl

Wyjazd studyjny organizowany jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej – POSTAW NA WOLONTARIAT” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, realizowanego przez Związek Stowarzyszeń LGD9 i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka " Wielkie Jeziora Mazurskie".

Opublikowano: 27 lutego 2019 08:32

Załączniki: