Siatkarze z SP nr 2 Węgorzewo awansowali do półfinału wojewódzkiego !

W Bartoszycach , w dniach 7 i 8 marca br. odbyły się Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych  w Minipiłce Siatkowej „dwójki"  Dzierwcząt i Chłopców . Zawody realizowane były wg. kalendarza zawodów szkolnych 2018/2019 Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. W kategorii dziewcząt Szkołę Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie  reprezentowały: Ingrid Hintz, Daria Dudzińska, Zuzanna Wiśniewska, Zuzanna Furtak i Karina Kuprewicz. Dziewczęta zajęły IV miejsce.

Natomiast w skład  drużyny chłopców  ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Węgorzewie weszli : Szymon Łukaszewicz, Franciszek Wasiak, Olaf Szarmacher, Oliwier Siwek, Filip Kowalski i Grzegorz Kraśniewski. Drużyna z Węgorzewa na zawodach rejonowych zajęła I miejsce pokonując drużyny z Kętrzyna, Bartoszyc i Górowa Iławieckiego. Siatkarze awansowali do półfinału wojewódzkiego.

Koszty wyjazdu na zawody rejonowe do Bartoszyc w dniach 7 i 8 marca br.  w 50 % sfinnasował Samorząd Powiatu Węgorzewskiego.

Krystian Paluch – nauczyciel WF SP nr 2

Opublikowano: 12 marca 2019 12:58