Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla przedstawicieli organizacji wiejskich

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do rejestrowania się na szkolenie dotyczące turystyki
na obszarach wiejskich z cyklu JEDNODNIOWYCH SZKOLEŃ
SPECJALISTYCZNYCH organizowanych w ramach projektu
„Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa”. Szkolenia skierowane są do organizacji społecznych działających
na obszarach wiejskich i obejmują następujące tematy:
zagrody edukacyjne (T1), turystyka na obszarach wiejskich (T2),
 krótkie łańcuchy dostaw (T3), wybrane problemy polityki
senioralnej (T4), dom i jego otoczenie jako element architektury
 krajobrazu i ładu przestrzennego (T5).
Omówienie programów szkoleń oraz agenda szkolenia znajdują się
 na stronie internetowej projektu: http://prawonawsi.pl/
oraz w załącznikach. Zapisów na szkolenia należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej: http://prawonawsi.pl/szkolenia-jednodniowe-formularz-zgloszeniowy/ Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia wyżywienie, natomiast dojazd zapewniają uczestnicy we własnym zakresie. Istnieje możliwość bezpłatnego noclegu w noc poprzedzającą szkolenie (pokoje dwuosobowe): pierwszeństwo rezerwacji mają uczestnicy Modułu I i II. Jednocześnie informujemy, że osoby rezygnujące ze szkolenia na trzy (3) dni przed jego rozpoczęciem są zobowiązane do zwrotu kosztów udziału w szkoleniu. Poniżej znajdziecie Państwo zaktualizowany HARMONOGRAM JEDNODNIOWYCHSZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH - podajemy adresy lokalizacji najbliższych szkoleń. Pozostałe terminy i lokalizacje szkoleń w podziale tematycznym znajdziecie Państwo w załączniku oraz na stronie internetowej projektu: http://prawonawsi.pl/ Najbliższe szkolenia: - 6 kwietnia, pomorskie, Łeba, T4 Polityka senioralna, 84-360 Łeba, Hotel Wodnik, ul.Nadmorska 10, - 8 kwietnia, warmińsko-mazurskie, Mikołajki, T2, Turystyka na Obszarach Wiejskich, Hotel Amax, 11-730 Mikołajki,al.Spacerowa 7, - 12 kwietnia, kujawsko-pomorskie, Obrowo/Łysomice, T1 Zagroda edukacyjna,Hotel Rubbens&Monet, ul.Toruńska 10A, 87-148 Łysomice, - 16 kwietnia, małopolskie, Kraków, T3 Krótkie łańcuchy dostaw, Hotel City SM, Gajowa 16, 30-426 Kraków, W imieniu organizatorów zapraszamy na szkolenia.
Organizator Sekretariat FAOW Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich 00-375 Warszawa, ul. Smolna 34 lok.7 www.faow.org.pl tel. 22 826 28 84 Projekt "Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa", jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020, umowa nr POWR.02.16.00-00-0047/16-00. Projekt jest powadzony przez FORUM Organizacji Obszarów Wiejskich (FAOW – lider projektu) oraz Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk (IRWiR PAN – partner projektu).

Opublikowano: 03 kwietnia 2019 11:03

Załączniki: