Szkolenie - Skąd pozyskać środki na działalność NGO ?

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo,


Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zaprasza na pierwsze z serii szkoleń otwartych pt. „Skąd pozyskiwać środki na działalność NGO? Źródła finansowania organizacji pozarządowych”, które odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia br. w Ełku.

Podczas szkolenia omówimy główne źródła finansowania działań w organizacjach pozarządowych, zapoznamy uczestników z dostępnymi formami wsparcia podmiotów ekonomii społecznej oraz wyjaśnimy różnicę między działalnością odpłatną i działalnością gospodarczą w PES.

 

Szkolenie kierujemy do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.


Więcej informacji odnośnie rekrutacji na szkolenie znajdziecie Państwo pod adresem: http://adelfi.pl/%E2%80%9Eskad-pozyskiwac-srodki-na-dzialalnosc-ngo-zrodla-finansowania-organizacji-pozarzadowych%E2%80%9D,2570.html

Zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o szkoleniu wśród osób potencjalnie zainteresowanych udziałem oraz zamieszczenie informacji na stronie internetowej. W załączniku przesyłam formularz zgłoszeniowy i program szkolenia.Pozdrawiam,
Paulina Szczęsna

Stowarzyszenie ADELFI

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku

ul. Małeckich 3/24, 19-300 Ełk

tel.  87/ 737 78 45

 

Opublikowano: 17 kwietnia 2019 13:30

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

regulamin_rekrutacji_i_uczestnictwa_w_szkoleniach.pdf [406.54 KB]

szkolenie_262704__program_szkolenia.doc [147 KB]

szkolenie_262704__formularz_zgloszeniowy.doc [145 KB]

Wyświetleń: 229

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie

Realizacja: IDcom.pl