III miejsce w Istrskim Maratonie w Słowenii

14 kwietnia Pan Marek Makowski startował w Istrskim Maratonie w Słowenii. Pomimo trudnej trasy udało mu się zająć III miejsce w kategorii wiekowej 55-59 lat z czasem 3:18:38. Pan Marek mówi, że dobrze rozpoznał trasę i udało mu się wyprzedzić o ponad 2 minuty Słoweńca o imieniu Marco, który przez ostatnie 3 lata zajmował III miejsce. Okazuje się, że drogą do sukcesu jest przede wszystkim rozwaga, o której wspomina Pan Marek. Dzięki niej udało mu się osiągnąć wynik, którego całkowicie nie spodziewał się. Na numerze startowym oprócz imienia  i nazwiska znajduje się napis Węgorzewo.

Serdecznie Gratulujemy dla Pana Marka Makowskiego, życzymy dalszych sukcesów, spełniania marzeń i samorealizacji. BRAWO!

Opublikowano: 26 kwietnia 2019 10:11