Zaproszenie do udziału w projekcie !

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie realizuje dwa projekty:

1. „Aktywizacja zawodowa osób w wieku powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie węgorzewskim (V)” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko- Mazurskiego na lata 2014-2020;
  2. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie węgorzewskim (IV)” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w Poddziałaniu 1.1.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Jednym z założeń projektów jest wymiana informacji (w zakresie wsparcia udzielanego uczestnikom lub potencjalnym uczestnikom) z innymi beneficjentami projektów CT9 (Promowanie włączenia społecznego, walka z ubóstwem i wszelką dyskryminacją) z gminy/powiatu, w których realizujemy nasze projekty.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o upowszechnianie załączonych informacji na Państwa stronie internetowej i w Państwa siedzibie do ogólnej wiadomości.

Malwina Fiłonowicz

Specjalista ds. programów