Rok po RODO - co powinniśmy wiedzieć i na co zwrócić szczegolna uwagę. Zapraszamy na szkolenie !

Szanowni Państwo

Zespół Centrum Animacji Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców obszaru LGD9 i LGR na bezpłatne szkolenie pn. „Bezpieczeństwo informacji w organizacjach pozarządowych rok po RODO”, które odbędzie się 25 maja 2019r. (sobota) w godz. 08.00-16.00 w sali konferencyjnej Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” (Plac Wolności 1b; 11-600 Węgorzewo).

Szkolenie poprowadzą: Paulina Skrouba i Marta Grochocka – Inspektorki Ochrony Danych w jednostkach sektora publicznego, społecznego i gospodarczego.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego (osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej – skan formularza) do biura Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie lub w Wilkasach.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, w tym w zakresie wolontariatu a w przypadku porównywalnego doświadczenia, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

W załączeniu: program szkolenia oraz formularz zgłoszenia.

Więcej informacji oraz zgłoszenia:

Biura Projektu „CAS –POSTAW NA WOLONTARIAT”

1) Węgorzewo, Plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo, tel. +48 87 427 06 17; e-mail: biuro@caswegorzewo.pl

2) Wilkasy, ul. Olsztyńska 54, 11-500 Giżycko, tel. 87 428 29 51, e-mail: doradca@caswegorzewo.pl

oraz na stronie www.caswegorzewo.pl

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej – POSTAW NA WOLONTARIAT” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, realizowanego przez Związek Stowarzyszeń LGD9 i Stowarzyszenie  Lokalna Grupa Rybacka Wielkie Jeziora Mazurskie.

Zespół projektowy CAS Węgorzewo

Opublikowano: 08 maja 2019 13:25