Zapraszamy na szkolenie "ABC księgowości w organizacjach pozarządowych"

 (link otworzy duże zdjęcie)
Szanowni Państwo,

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie otwarte z księgowości pt. "ABC księgowości w organizacjach pozarządowych", które odbędzie się w dniach 8-9.06 br. w Giżycku (Centralny Ośrodek Sportu w Giżycku, ul. Moniuszki 22).
 
Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, chcących ekonomizować swoją działalność, osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu księgowości w NGO.
 
W programie szkolenia m.in. najważniejsze dokumenty regulujące działalność organizacji pod kątem finansowym, rodzaje dokumentów księgowych i sposób ich opisywania, sprawozdawczość finansowo – księgowa w organizacji pozarządowej, podatki, kadry i płace.
Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie Państwo pod adresem: http://adelfi.pl/abc-ksiegowosci-w-organizacjach-pozarzadowych-zapraszamy-na-szkolenie-otwarte,2606.html

Będę wdzięczna za rozpowszechnienie informacji o szkoleniu wśród osób zainteresowanych udziałem oraz umieszczenie informacji o szkoleniu na Państwa stronie internetowej.
 
W załączniku przesyłam dodatkowe materiały.
 

Paulina Szczęsna

Stowarzyszenie ADELFI
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku
ul. Małeckich 3/24, 19-300 Ełk
tel.  87/ 737 78 45

Opublikowano: 23 maja 2019 10:48

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

formularz_zgloszeniowy_8906.doc [145 KB]

program_szkolenia_8906.doc [148 KB]

regulamin_rekrutacji_i_uczestnictwa_w_szkoleniach.pdf [406.54 KB]

Wyświetleń: 107

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie

Realizacja: IDcom-jst.pl