Szkolenie dla sektora MŚP

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dla sektora MŚP Węgorzewo, które odbędzie się 18 czerwca br. od godz. 12.00 w Starostwie Powiatowym w Węgorzewie.

Organizatorem jest Biuro Poselskie Pawła Papke  i Starosta Węgorzewski Marzenna Supranowicz we współpracy z ekspertem ds. pozyskiwania funduszy europejskich panem Miłoszem Dąbrowskim.

W ramach szkolenia zostanie omówiony program na wsparcie rozwoju firmy, w ramach którego przedsiębiorca może pozyskać dofinansowanie do 80 % w ramach pomocy de minimis.

Każdy przedsiębiorca może wykorzystać do 100 000 ,00 zł.

Program kierowany jest do sektora MŚP, a pracownicy firmy muszą wykonywać swoją pracę na terenie województwa warmińsko- mazurskiego i być zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. W ramach szkolenia będą personalizowane usługi dla każdego z przedsiębiorców, diagnozowane problemy i dostosowywanie usługi, na którą przedsiębiorca może uzyskać do 80% dofinansowania, a która będzie odpowiedzią na rzeczywisty problem przedsiębiorcy.

W ramach tego dofinansowania Przedsiębiorca nie ma ograniczeń związanych z wyborem usługi/ szkolenia:

Przykłady:

- szkolenia marketingowe (przygotowanie strategii marketingowej, przygotowanie i szkolenie z prowadzenia social mediów, strony www., e-sklepy itp.)

- szkolenia fotograficzne, video (montaż, obróbka graficzna, dobór sprzętu, wykonywanie zdjęć itp.)

- warunki łączenia spółek

- szkolenia językowe

- opinie prawne

- podnoszenie kwalifikacji pracowników- szkolenia specjalistyczne, interpersonalne, obsługi klienta