Przedstawiamy czerwcowy e-biuletyn Centrum Animacji Społecznej LGD9/LGR

Zapraszamy państwa do zapoznania się z najnowszym e-biuletynem przygotowanym przez zespół Centrum Animacji Społecznej.

E-biuletyn zawiera najnowsze informacje dotyczące projektu  pn. "Centrum Animacji Społecznej - Postaw na Wolontariat" realizowanego przez Związek Stowarzyszeń LGD9 i Lokalną Grupę Rybacką "Wielkie Jeziora Mazurskie", ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

W e-biuletynie znajdą Państwo również najbardziej aktualne dane, m.in. informację o konkursie „ Dobre Praktyki- Inspiracją dla Społeczności”, który odbędzie się w okresie wrzesień – listopad. E-biuletyn zawiera także wzmiankę  na temat dostępnych środków na realizację celów i  zadań przez sektor pozarządowy oraz lokalne grupy aktywnych obywateli, a także informacje o przeprowadzonych szkoleniach oraz o planowanych szkoleniach w najbliższym czasie.

Zapraszamy do lektury !

Zespół Centrum Animacji Społecznej