Naturalnie Mazury Festiwal Węgorzewo

W dniach 5-7.07.2019r. w malowniczym Węgorzewie odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Naturalnie Mazury– największego wydarzenia muzycznego na festiwalowej mapie Mazur. Nic nie daje tyle pozytywnej energii co lipcowy weekend spędzony w towarzystwie dobrej muzyki oraz w otoczeniu najpiękniejszych polskich jezior. Pierwszy dzień Festiwalu to elektryzująca mieszanka rockowego brzmienia i romantycznych pieśni o miłości. Na scenie zobaczymy Krzysztofa Zalewskiego, Korteza, Voo Voo, Sorry Boys, Tragarzy. Sobota będzie równie różnorodna – elektroniczne bity, gitary i folk? Czemu nie. Drugiego dnia Festiwalu wystąpią: Nosowska, Łąki Łan, Akurat, Tulia, Darek Malejonek Hyperhemon. Na zakończenie tego muzycznego szaleństwa, w niedzielę, wystąpią: Maleo Reggae Rockers oraz Panny Wyklęte.

Oprócz znakomitej zabawy w rytmie przebojów czołowych polskich artystów ważnym elementem Festiwalu jest Przegląd Kapel, którego celem jest aktywizacja i promocja młodych artystów. Wydarzenie to z roku na rok ewoluuje, jednak w tym roku przybiera nową formę. Łączymy siły z najlepszą polską wytwórnią muzyczną Kayax!

Ich nowy projekt My name is new, który jest inkubatorem dla debiutujących muzyków, świetnie pasuje do konwencji naszego Przeglądu – danie szansy młodym artystom na rozwój i zaprezentowanie się. Właśnie dlatego na Festiwalu pojawi się scena pod szyldem My name is new, a laureaci wyłonieni w Węgorzewie dostaną niepowtarzalną szansę wydania płyty w Kayaxie! 5.07. zaprezentują się: Eyelids, Mgły, Bloo Crane, Jagoda Kret oraz RAT KRU. 6.07. na scenie zobaczymy: KOLORY, Hope Leslie, Ola Wielgomas, The Bullseyes oraz Blunt Razor.

Kolejnym elementem Festiwalu jest Konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych, podczas którego zostaną wyłonione cztery najlepsze zespoły.

A oprócz muzyki? Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza na relaks i zabawę między koncertami! Zabaw się z przyjaciółmi, poznaj nowych ludzi - zbierz drużynę i zagraj we flanki. Zostań festiwalowym mistrzem - weź udział w tanecznym biciu rekordu. Słonko przygrzało? Ochłodę przyniesie Ci udział w Wielkiej Wodnej Bitwie. Ukojenie ciała i duszy da Ci YogaBeer. Ostatnią zabawą będzie Festival Kolorów.

Zaopatrz się w Karnety Węgorze (https://bit.ly/2JuTLV3) i przyjedź na Naturalnie Mazury Festiwal 2019 | Węgorzewo - będzie się działo!

Organizatorzy przygotowali dla Festiwalowiczów pole namiotowe w Parku Helwinga przy rzece Węgorapie. Rezerwacji można dokonać, wysyłając zgłoszenie z liczbą osób i namiotów oraz z numerami kodów kreskowych z karnetów (jeden kod kreskowy - jedna osoba) na adres logistyka@naturalniemazury.com.

Karnety na Naturalnie Mazury Festiwal dostępne w serwisie www.eBiliet.pl. Piątek i sobota to impreza biletowana, koncerty  odbędą się na Placu Koncertowym przy ul. gen. J. Bema w Węgorzewie. W niedzielę spotykamy się na Placu Wolności - wstęp wolny. Dla dzieci poniżej 12 r.ż. wstęp darmowy podczas całej imprezy.

Opublikowano: 05 lipca 2019 09:32

Załączniki: