Czempionat Koni Zimnokrwistych w Stulichach

Żeby tradycji stało się zadość, 14 lipca 2019 r. w Stulichach odbył się Czempionat Koni Zimnokrwistych. Niesamowita impreza z niesamowitą dawka wrażeń, zorganizowana przez Stulichańskie Stowarzyszenie Wspierania Sportów Wodnych i Konnych.

Podczas imprezy przeprowadzona została licytacja obrazów oraz sprzedawana była żywność, dochód z akcji przeznaczony został na szczytny cel „Pomagam bo lubię". Kwotę w wysokości 5748,45 zł, którą udało się uzbierać, otrzyma Juliia Wardęcka.

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie ufundowało nagrody rzeczowe dla uczestników konkursu plastycznego. Protokół z oceny koni znajduje się w załączniku natomiast foto relację z w/w wydarzenia przedstawiamy Państwu poniżej. Życzymy miłego oglądania! :)

Opublikowano: 16 lipca 2019 10:56

Załączniki: