Konkurs FIO 2020 na operatorów regrantingu !

Narodowy Instytut Wolności zaprasza organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konkursie na operatorów regrantingu.

W ramach konkursu FIO 2020 Priorytet 1 planuje się wybrać minimum 16 operatorów wojewódzkich oraz 5 operatorów regrantingu tematycznego i regionalnego.

Najważniejsze informacje:

• termin składania ofert upływa 16 września 2019 r. o 12.00,
  • projekty mogą być realizowane od 01 stycznia do 30 listopada 2020 r.,
  • maksymalna kwota dotacji uzależniona jest od wybranej ścieżki – maksymalnie do 731 250 zł,
  • wkład własny nie jest wymagany i nie ma wpływu na ocenę.

FIO 2020 Priorytet 1 to również konkretne zmiany, m.in.:

• dwie ścieżki: możliwość realizowania regrantingu na terenie wybranego województwa lub regrantingu tematycznego/regionalnego,
  • podniesienie wymaganej kwoty przeznaczanej w ramach projektów na mikrogranty,
  • system oceny dostosowany do specyfiki konkursu na operatorów regrantingu.

Ponadto, w tegorocznej edycji wprowadzono innowacyjny system oceny wniosków, dzięki któremu eksperci jeszcze bardziej efektywnie i wnikliwie przejrzą oferty. Będą mogli przyznać ocenę „super” w sytuacji, gdy mają do czynienia z wyjątkowym pomysłem na projekt.

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu można znaleźć na stronie:

Kontakt: fio@niw.gov.pl, nr tel. +48 601 901 285.

Dominika Brożewicz

Centrum Animacji  Społecznej

Biuro Węgorzewo , Plac Wolności 1b

Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Społecznych realizowany przez Związek Stowarzyszeń LGD09 i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie".

Opublikowano: 24 lipca 2019 09:14