Zaproszenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w wyjeździe na Święto Plonów do Pikieliszek.

Serdecznie zapraszamy najbardziej aktywnych przedstawicieli organizacji pozarządowych Powiatu Węgorzewskiego do udziału w wyjeździe na tradycyjne Święto Plonów organizowane w Pikieliszkach  w Rejonie Wileńskim na Litwie, które  odbędzie się 28 września 2019 r. (sobota).

Z ramienia Powiatu zapewniamy  bezpłatny transport  oraz gadżety promocyjne. Będzie to wyjazd jednodniowy, z Placu Wolności w Węgorzewie („z pod kurczaka”). Godzina wyjazdu zostanie podana w terminie późniejszym.

Każda organizacja pozarządowa może wskazać po czterech najbardziej aktywnych przedstawicieli. Szczególny priorytet mają organizacje współpracujące z Polonią z Rejonu Wileńskiego. W sytuacji gdy zostaną niewykorzystane wszystkie miejsca w autokarze  (mamy do dyspozycji łącznie 56 miejsc z uwzględnieniem przedstawicieli samorządu) będzie możliwość zwiększenia ilości uczestników z poszczególnych organizacji.

Do zgłoszenia należy podać następujące dane uczestnika: Imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, nr telefonu komórkowego.

Osobą do kontaktu w powyższej sprawie jest pani Barbara Dawcewicz - Pełnomocnik Starosty ds. promocji  i kontaktów zagranicznych, tel. (0 87) 427 76 60; tel. kom: +48 663 745 828; e-mail: promocja@powiatwegorzewski.pl.

W załączeniu Informacja o przetwarzaniu danych.

Opublikowano: 21 sierpnia 2019 14:50

Załączniki: