Otwarte spotkanie na temat potencjału inwestycyjnego obszaru Wielkich Jezior Mazurskich z przedsiębiorcami z Danii i Szwecji

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającą się misją gospodarczą przedsiębiorstw i instytucji otoczenia biznesu z Danii i Szwecji w Węgorzewie, zapraszamy lokalnych przedsiębiorców, zainteresowanych nawiązaniem bliższej współpracy z firmami zagranicznymi do wzięcia udziału w otwartym spotkaniu na temat potencjału inwestycyjnego obszaru Wielkich Jezior Mazurskich.

Spotkanie w formie seminarium odbędzie się w czwartek 5 września 2019 r. w Węgorzewie o godzinie 17:00 w Villi Sielanka (Ruska Wieś 5B), czas trwania ok. 2 godziny.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z wykonawcą Firma GMSynergy: tel. 607 888 088, e-mail: magda@gmsynergy.com.pl

Spotkanie będzie okazją do bezpośrednich rozmów i nawiązaniem kontaktów z zagranicznymi przedsiębiorcami, jak również promocji oferty inwestycyjnej obszaru Wielkich Jezior Mazurskich.

W ramach misji zorganizowane zostaną dwa otwarte seminaria z udziałem lokalnych przedsiębiorców – 5 września w Węgorzewie, 6 września w Giżycku (na terenie gminy).

Misje gospodarcze organizowane są jako jedno z działań projektu promocji gospodarczej „7 Cudów Mazur”. Głównym celem projektu jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw z obszaru KWJM w oparciu o promocję nowych modeli biznesowych – budowę trwałych łańcuchów kooperacyjnych w skali kraju i docelowych ryków zagranicznych, a także zwiększenie dynamiki ekspansji lokalnego biznesu na rynek krajowy i rynki zagraniczne oraz wzrostu wartości inwestycji.

Zapraszam do udziału w spotkaniu!

Pozdrawiam,

Aurelia Siechodnik