Przedstawiamy sierpniowy e-biuletyn Centrum Animacji Społecznej LGD9/LGR

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszym e-biuletynem przygotowanym przez zespół Centrum Animacji Społecznej.

E-biuletyn zawiera najnowsze informacje dotyczące projektu, pn. "Centrum Animacji Społecznej - Postaw na Wolontariat" realizowanego przez Związek Stowarzyszeń LGD9 i Lokalną Grupę Rybacką "Wielkie Jeziora Mazurskie", ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

W e-biuletynie znajdą Państwo również najbardziej aktualne dane, m.in. informację o konkursie, który ruszył 2 września br. pn. „Dobre Praktyki- Inspiracją dla Społeczności”. E-biuletyn zawiera także wzmiankę  na temat planowanych szkoleń, które odbędą się w najbliższym czasie, a także informacje o dostępnych środków na realizację celów i  zadań przez sektor pozarządowy oraz lokalne grupy aktywnych obywateli.

W pierwszej połowie września, odbędą się także szkolenia dla potencjalnych beneficjantów PORiM na lata 2014-2020- dot. konkursu Nr 02/2019 w ramach LSR na lata 2016-2023.

Zapraszamy do lektury !

Zespół Centrum Animacji Społecznej