Bezpłatne szkolenie- „Internet jako narzędzie promocji organizacji pozarządowej”

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo

Centrum Animacji Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców obszaru LGD9 i LGR na bezpłatne szkolenie pn. „Internet jako narzędzie promocji organizacji pozarządowej”, które odbędzie się 21 września 2019r. (sobota) w godz. 08.00-16.00 w sali konferencyjnej Stowarzyszenia Lokalna Grupa rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” (Plac Wolności 1b; 11-600 Węgorzewo).

Szkolenie poprowadzi Monika Kacprzak – z zawodu dziennikarka, po godzinach bloguje i fotografuje, prowadzi kilka fanpage'y, w tym jeden poświęcony Mazurom, a drugi kuchni wegetariańskiej, w międzyczasie prowadzi bloga osobistego na instagramie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego (osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej – skan formularza) do biura Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie lub w Wilkasach.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, w tym w zakresie wolontariatu a w przypadku porównywalnego doświadczenia, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji oraz zgłoszenia:
Biura Projektu „CAS –POSTAW NA WOLONTARIAT”

1) Węgorzewo, Plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo, tel. +48 87 427 06 17;

e-mail: biuro@caswegorzewo.pl

2) Wilkasy, ul. Olsztyńska 54, 11-500 Giżycko, tel. 87 428 29 51, email: doradca@caswegorzewo.pl

oraz na stronie www.caswegorzewo.pl

 

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej – POSTAW NA WOLONTARIAT” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

Z poważaniem

Dominika Brożewicz

CAS Węgorzewo

 

Opublikowano: 11 września 2019 10:28

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

formularz_zgloszeniowy.doc [420 KB]

program.pdf [543.14 KB]

Wyświetleń: 244

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie

Realizacja: IDcom.pl