Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Nożnej Chłopców

 (link otworzy duże zdjęcie)

            Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie, 19 września 2019 r. była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Węgorzewskiego Szkół Podstawowych. Zawody odbyły się na ORLIKU przy SP Nr 1. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z SP Nr 1 i SP Nr 2 w Węgorzewie oraz Pereł. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców otworzyła Starosta Marzenna Supranowicz oraz pan Zbigniew Karwat, nauczyciel wychowania fizycznego w SP Nr 1. Sędzią podczas meczu był pan Hubert Dunin- Borkowski wraz z panem Krystianem Paluchem.

            Zawody rozegrane zostały w jednej kategorii, do gry zakwalifikowano roczniki 2005-2006. Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy nagrodzeni zostali medalami, natomiast drużyny otrzymały puchar wraz z dyplomem. Nagrody wręczone zostały przez Starostę. Medale, puchary i wodę mineralną dla wszystkich zawodników ufundowało Starostwo Powiatowe w Węgorzewie.

            Dzień wypełniony był niezmierną dawką wrażeń i emocji. Zawodnicy dzielnie walczyli  o miejsce na podium. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

 

Wyniki Mistrzostw Powiatu Węgorzewskiego ukształtowały się w następujący sposób:

  • I MIEJSCE – SP PERŁY
  • II MIEJSCE – SP NR 1 WĘGORZEWO
  • III MIEJSCE – SP NR 2 WĘGORZEWO

Opublikowano: 19 września 2019 12:08

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 235

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie

Realizacja: IDcom.pl