Mistrzostwa Polski Masters w Klasie OK Dinghy

Starosta Węgorzewski Marzenna Supranowicz objęła patronatem przedsięwzięcie pn. „Mistrzostwa Polski Masters w Klasie OK Dinghy” (czyli międzynarodowe regaty żeglarskie), których organizatorem było Węgorzewskie Towarzystwo Regatowe. Przedsięwzięcie miało zasięg międzynarodowy – startowały załogi z Polski, Niemiec i  Austrii (ok. 60 osób). W ramach Nagrody Starosty Węgorzewskiego ufundowano puchary dla uczestników biorących udział w w/w wydarzeniu oraz paliwo na zabezpieczenie regat. Kwota dofinansowania wyniosła 1 500 zł.

Współorganizatorzy tego przedsięwzięcia podziękowali Staroście Węgorzewskiemu  za wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia:

„Stowarzyszenie Zawodników Klasy OK Dinghy pragnie serdecznie podziękować dla Starostwa Powiatowego w Węgorzewie za współudział w organizacji Mistrzostw Polski Masters w Klasie OK Dinghy, które odbyły się na Jeziorze Mamry w dniach 14-15.09.2019 roku, w urokliwym miejscu Kętrzyńska Przystań. Zawodnicy naszego Stowarzyszenia byli bardzo mile zaskoczeni pięknem tego miejsca i bardzo dobrej organizacji takiego przedsięwzięcia jakim jest organizacja Mistrzostw Polski. Mamy nadzieję, że już niedługo znowu spotkamy się na regatowym szlaku. Do zobaczenia i jeszcze raz pięknie dziękujemy”

Dziękujemy za miłe słowa, a wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. Do zobaczenia za rok!

Opublikowano: 20 września 2019 09:14