Sala Edukacyjna OGNIK przy KP PSP już działa !

Samorząd Powiatu Węgorzewskiego na prośbę Komendanta KP PSP w Węgorzewie  bryg. mgr inż. Pawła Mickiewicza wsparł finansowo i rzeczowo uruchomienie Sali Edukacyjnej dla dzieci z klas I-III, która funkcjonuje w Komendzie Powiatowej  Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie.  Z Samorządu Powiatu Węgorzewskiego sfinansowano zakup samochodu strażackiego , wykonano 500 certyfikatów dla uczestników projektu oraz ufundowano nagrody rzeczowe dla pierwszej grupy uczniów, którzy przybyli na uroczyste otwarcie sali 19 września br. ( kwota ok. 2500 zł). Pani Marzanna Supranowicz  Starosta Węgorzewski  osobiście wręczyła dzieciom upominki i przekazała do użytkowania zakupiony sprzęt. W uroczystym otwarciu sali edukacyjnej uczestniczyła również  pani Halina Faj Przewodnicząca Rady Powiatu w Węgorzewie.

Opublikowano: 20 września 2019 16:16