Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Mini Piłce Nożnej Chłopców

 (link otworzy duże zdjęcie)

         Zgodnie z ustalonym kalendarzem zawodów na rok szkolny 2019/2020, realizowanych według „Kalendarza i Regulaminów imprez sportowych wchodzących w skład Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół” ,przekazanego przez Warmińsko- Mazurski Szkolny Związek Sportowy, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie została gospodarzem Mistrzostw Powiatu Węgorzewskiego. Mistrzostwa odbyły się 1 października 2019 r. na ORLIKU przy SP Nr 1 w Węgorzewie. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z SP Nr 1 i SP Nr 2 w Węgorzewie, SP Perły oraz SP Węgielsztyn. Łącznie w zawodach wzięło udział 36 zawodników. Mistrzostwa otworzył pan Andrzej Gordziewicz – nauczyciel WF w SP Nr 1. Sędzią głównym podczas rozgrywek był pan Hubert Dunin- Borkowski.

         Zawody rozegrane zostały w jednej kategorii wiekowej: Igrzyska Dzieci (roczniki 2007 i młodsi). Za trzy pierwsze miejsca zawodnicy nagrodzeni zostali medalami, natomiast drużyny otrzymały puchary. Nagrody wręczone zostały przez Wicestarostę Mariusza Fatygę. Nagrody oraz wodę mineralną dla wszystkich zawodników ufundowało Starostwo Powiatowe w Węgorzewie.

         Rywalizacja pomiędzy drużynami była bardzo zacięta, każdy z zawodników dzielnie walczył o miejsce na podium. W przerwach między kolejnymi meczami dzieci integrowały się poprzez wspólną rozmowę, zabawę oraz wymianę doświadczeń sportowych. W czasie rozgrywanego meczu uczniowie energicznie kibicowali swoim faworytom.

         Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz samorealizacji!

 

Wyniki Mistrzostw Powiatu Węgorzewskiego ukształtowały się w następujący sposób:

 

I MIEJSCE – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie

II MIEJSCE -  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie

III MIEJSCE -  Szkoła Podstawowa w Perłach

IV MIEJSCE – Szkoła Podstawowa w Węgielsztynie

Opublikowano: 01 października 2019 13:23

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 126

Starostwo Powiatowe w Węgorzewie

Realizacja: IDcom.pl