Przedstawiamy wrześniowy e-biuletyn Centrum Animacji Społecznej LGD9/LGR

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszym e-biuletynem przygotowanym przez zespół Centrum Animacji Społecznej.

E-biuletyn zawiera najnowsze informacje dotyczące projektu, pn. "Centrum Animacji Społecznej - Postaw na Wolontariat" realizowanego przez Związek Stowarzyszeń LGD9 i Lokalną Grupę Rybacką "Wielkie Jeziora Mazurskie", ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

W e-biuletynie znajdą Państwo również najbardziej aktualne dane, m.in. informację o konkursie, który ruszył 2 września br. pn. „Dobre Praktyki- Inspiracją dla Społeczności”. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października 2019 r., do godz.15:30. E-biuletyn zawiera także wzmiankę na temat szkolenia, które odbędzie się w najbliższym czasie, a także informacje o dostępnych środków na realizację celów i  zadań przez sektor pozarządowy oraz lokalne grupy aktywnych obywateli.

Stowarzyszenie Lokalna grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” realizuje także „Questingowy projekt współpracy”, w ramach którego na terenie jej działania powstanie 9 ścieżek questingowych.

Zapraszamy do lektury !

Zespół Centrum Animacji Społecznej