SOSW - "Idę przez świat zmysłów z rodzicami"

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym został zakończony projekt pt. "Idę przez świat zmysłów z rodzicami" realizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Jesteś" i współfinansowany przez Powiat Węgorzewski, który był kierowany do rodziców dzieci objętych Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju Dziecka. Spotkania z rodzicami miały na celu przekazać im podstawowe wiadomości z zakresu sensoplastyki oraz integracji sensorycznej. Terapeutki Sensoplastyki oraz Integracji Sensorycznej pokazały jak pracować z dziećmi w domowym zaciszu, przedstawiły interesujące zadania w formie warsztatów. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom biorącym udział w projekcie za zaangażowanie, współpracę i świetną zabawę przy kawie i ciastkach.

Ewa Mackiewicz

Opublikowano: 28 października 2019 14:20