Zapraszamy na konferencję CAS podczas, której poznamy laureatów konkursu „Dobre praktyki – inspiracją dla społeczności”. !

Szanowni Państwo

W imieniu Zarządów Związku Stowarzyszeń Na Rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich (LGD9) oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” zapraszam na konferencję podsumowującą projekt pn.Centrum Animacji Społecznej - POSTAW NA WOLONTARIAT”.

Projekt realizowany jest w okresie 01.05.2018r. – 30.11.2019r. dzięki dofinansowaniu ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, a jego głównym celem jest wzmocnienie potencjału 3 sektora oraz rozwój wolontariatu na terenie działania Związku Stowarzyszeń LGD9 i Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka ,,Wielkie Jeziora Mazurskie” i wyrównanie szans 30 organizacji słabo rozwiniętych poprzez pomoc informacyjną, szkoleniową, doradczą i praktyczną w oparciu o działanie CAS.

Konferencja odbędzie się 13 listopada 2019 roku (środa) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach (Wilkasy, ul. Olsztyńska 54, 11-500 Giżycko).

Podczas konferencji zaplanowane jest ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród laureatom konkursu „Dobre praktyki – inspiracją dla społeczności”.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji telefonicznie pod nr tel. +48 87 428 29 51 lub mailowo: doradca@caswegorzewo.pl do 07.11.2019r. do godz. 15.00.

W załączeniu przesyłam program konferencji.

Z poważaniem,

Barbara Dawcewicz