III miejsce w rejonie zajął zespół dziewcząt z LO Węgorzewo !

Relacja z zawodów rejonowych w piłce siatkowej dziewcząt :

"W dniu 28.11.2019r.w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie odbyły się Mistrzostwa Rejonu II W-M SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt rocznik 2000 i młodsze, na które przybyły reprezentacje 7 drużyn: ZSCKR Karolewo, LO Kętrzyn, ZSP 2 Bartoszyce, ZSZ Lidzbark Warmiński, LO Bartoszyce, ZSiPO Lidzbark Warmiński oraz nasze panie z Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie.

Po losowaniu nasza drużyna znalazła się w bardzo mocnej grupie II z czterema zespołami, a w grupie I znalazły się trzy zespoły.

W końcowej klasyfikacji nasze siatkarki z LO, pod opieką p. Rajmunda Klukowskiego w składzie: Doriana Cimo, Weronika Aftyka, Martyna Pacewicz, Aleksandra Sobolewska, Natalia Jankowiak, Wiktoria Garwacka, Aleksandra Sock, Roksana Szymczuk, Jagoda Balewicz (kapitan), Maja Sawicz, Dominika Romanowska i Katarzyna Mazek, zajęły III miejsce. Nasze dziewczęta na tak poważnych zawodach wykazały się wielką wolą walki i hartem ducha. Gratulując reprezentantkom szkoły i powiatu życzymy im nadal takiej postawy i kolejnych sukcesów.

W imieniu Dyrekcji szkoły i zawodniczek dziękujemy Starostwu Powiatu za dofinansowanie wyjazdu.

Opiekun Rajmund Klukowski "

Gratulujemy świetnego wyniku !

Opublikowano: 29 listopada 2019 09:42