Wkopano Akt Erekcyjny pod budowę Centrum Animacji Społecznej w Ogonkach

Przy udziale zaproszonych liderów samorządów będących członkami Związku Stowarzyszeń LGD9, w obecności członków Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie' oraz pracowników biura LGR dokonano uroczystego podpisania umowy na realizację inwestycji oraz Aktu Erekcyjnego, który wraz z innymi "załącznikami" został wkopany na działce nad jeziorem Stregiel, na której zostanie wybudowane Centrum Animacji Społecznej. Inwestorem jest Związek Stowarzyszeń LGD9 przy wsparciu finansowym PROW 2014-2020 oraz Gminy Węgorzewo. Inwestycje wykona firma JARDAN Jarosław Melnik. Natomiast projktantem budynku oraz kierownikiem budowy będzie pan Krzyszof Stodulski.

Zakończenie inwetsycji planowane jest na 31 października 2020 roku.

Relacja zdjęciowa również na stronie Związku Stowarzyszeń LGD9 oraz na FB Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie".

Opublikowano: 29 listopada 2019 14:15