III miejsce w zawodach rejonowych - Piłka Siatkowa Chłopców

W dniu 29.11.2019r.w Zespole Szkół im. Marii Curie – Skłodowskiej w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Rejonu II W-M SZS w Piłce Siatkowej Chłopców rocznik 2000 i młodsi, na które przybyły reprezentacje 7 drużyn: LO Kętrzyn, ZSP 2 Bartoszyce, ZSZ Lidzbark Warmiński, LO Bartoszyce, ZSiPO Lidzbark Warmiński, ZSO Lidzbark Warmiński oraz nasi panowie z Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie.

Po losowaniu nasza drużyna znalazła się w grupie I z czterema zespołami, a w grupie II znalazły się trzy zespoły.

W końcowej klasyfikacji nasi siatkarze z LO, pod opieką p. Rajmunda Klukowskiego w składzie: Mateusz Trzasko, Kamil Ślifirski, Jan Kukier, Stanisław Wałach, Kacper Szewczyk, Jan Kujawski, Michał Kowalewski, Jan Ruła, Mirosław Kutnik, Julian Tymcio i Jakub Fedusio zajęli III miejsce ulegając w meczu półfinałowym (w tie breaku) ZSiPO Lidzbark Warmiński. Przedstawiciele szkół średnich naszego powiatu zachowali się wzorowo, godnie reprezentując naszą społeczność.

Gratulujemy serdecznie i życzymy zdobywania coraz to lepszych wyników.

Opiekun – Rajmund Klukowski

Opublikowano: 02 grudnia 2019 14:55