BRYDŻOWE PODSUMOWANIE SEZONU W KLUBIE 11 MPA

20 grudnia 2019  r. w Klubie 11 Mazurski Pułk Artylerii im gen. J. Bema miało miejsce podsumowanie sezonu brydżowego. W pierwszej części 36 zawodników i zawodniczek wzięło udział w Turnieju Przyjaciół. Następnie dokonano podsumowania roku - ponad 50 turniejów brydżowych. W tej części udział wzięli także Burmistrz Węgorzewa Krzysztof Kołaszewski (razem z Wiceburmistrz Lidia Czerniewicz ), który ufundował  nagrody w kategorii open. Z ramienia powiatu ufundowano puchary w kategorii kobiet. A po części oficjalnej - co stało się już tradycją środowiska brydżowego w Węgorzewie - wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji połączonej z dzieleniem się opłatkiem.

Klasyfikacja generalna 2019 r.
– kategoria open (sklasyfikowano 63 zawodników i zawodniczek, o 3 więcej aniżeli w 2018r I 11 więcej niż 2017 r..)
1.  Wiesław     Pietrzak
2.  Zenon        Wawer