Dzień Kobiet 2020 w Wegorzewskim Centrum Kultury

Węgorzewskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 8 marca br. Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Garego Moora! Niespodzianka dla każdej z Pań! WSTĘP WOLNY!

Jack Moore jest młodym utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec - Garry Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack Moore grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.

Więcej informacji pod adresem:  http://wck.wegorzewo.eu/ .

Opublikowano: 27 lutego 2020 08:51

Realizacja: IDcom.pl