Webinarium „Sprawozdawczość w podmiotach ekonomii społecznej”

Szanowni Państwo

Co zmieniło się w zakresie rozliczeń finansowych w organizacjach pozarządowych w obliczu stanu epidemii? Czy NGO’sy mogą w związku z tym liczyć na jakieś ulgi lub zwolnienie z dotychczasowych obowiązków? Na to i inne pytania odpowiemy sobie podczas naszego pierwszego webinaru, który odbędzie się 27 maja o godz. 16.00.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z powiatów: piskiego, gołdapskiego, oleckiego, węgorzewskiego, giżyckiego i ełckiego na webinarium „Sprawozdawczość w podmiotach ekonomii społecznej”, na którym krok po kroku wyjaśnimy jak wypełnić/stworzyć dokumenty sprawozdawcze organizacji, tak, by temat ten nie spędzał nam snu z powiek.

Webinar odbędzie się 27 maja w godzinach 16.00 – 16.30. Od 16.30 do 20.00 będzie natomiast możliwość skorzystania z dyżuru eksperckiego w zakresie sprawozdawczości finansowej. Poprowadzi je Kinga Wołotkiewicz, wieloletni praktyk w zakresie księgowości w organizacjach pozarządowych.

W celu zgłoszenia należy do dnia 26 maja do godziny 12.00 wypełnić formularz dostępny pod poniższym linkiem:

Więcej informacji o webinarze udziela Paulina Zajkowska pod nr telefonu 87 737 74 82 lub mailowo: paulina.zajkowska@adelfi.pl.

Dominika Brożewicz

CAS Węgorzewo