Ogłoszenie Zarządu Powiatu w Węgorzewie o naborze kandydatów do Rady Pożytku Publicznego Powiatu Węgorzewskiego

W związku z zakończeniem I  kadencji członków Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Węgorzewskiego (RDPP) zwracamy sie do  organizacji pozarządowych, funkcjonujących na terenie powiatu węgorzewskiego o zgłaszanie swoich kandydatów , którzy będą reprezentowali ich organizacje w RDPP w II, trzyletniej kadencji.

RDPP została powołana  25 lipca 2016 roku przez Zarząd Powiatu w oparciu o Uchwałę Nr XVIl74/2016 Rady Powiatu w Węgorzewiez dnia 28 stycznia 2016 r. w  w sprawie trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Węgorzewskiego.

Kandydatów do RDPP należy zgłaszać na formularzu (Zalącznik nr 1) do 15 lipca 2020 roku.

Opublikowano: 24 czerwca 2020 15:49

Załączniki: