Chcesz od ARiMR zdobyć nagrody? Zmobilizuj swój piłkarski klub sportowy! - konkurs dla dzieci i młodzieży

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowała konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich. Prace można przesyłać do 17 lipca.

Od ponad ćwierć wieku ARiMR wspiera rozwój polskiego rolnictwa i polskiej wsi. Wypłacana pomoc to nie tylko nowe inwestycje budowlane czy zakup maszyn rolniczych, ale także place zabaw, świetlice i domy kultury.

Aby docenić dzieci i młodzież z terenów wiejskich, a jednocześnie popularyzować aktywne uprawianie sportu, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowała konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych działających na wsi.

Zadanie konkursowe polega na nakręceniu krótkiego filmu od 2 do 7 minut, obrazującego działalność klubu sportowego – takie jak pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie. Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim, jak również informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym z załącznikami należy przesłać do 17 lipca na adres konkurs@arimr.gov.pl.

Do wygrania cenne nagrody w postaci toreb medycznych z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki.

Regulamin konkursu i wszelkie informacje pod adresem: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/chcesz-od-arimr-zdobyc-nagrody-zmobilizuj-swoj-pilkarski-klub-sportowy-konkurs-dla-dzieci-i-m.html

Katarzyna Kaczmarek

Główny specjalista
Sam. stanowisko pracy ds. info-prom.
Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa