Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pn. „Logika projektowa”

Centrum Animacji Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców obszaru LGD9 i LGR na bezpłatne szkolenie pn. „Logika projektowa”, które odbędzie się w dniach 07-08 sierpnia 2020r. (piątek-sobota) w godz. 09.00-17.00

Szkolenie poprowadzi Dagmara Bielawska – ekspert w dziedzinie funduszy europejskich, wniosków aplikacyjnych (autorka i współautorka ponad 100 projektów), realizacji i rozliczania projektów oraz ich koordynator. Wieloletni pracownik Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego (osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej – skan formularza) do biura Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie lub w Wilkasach.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, a w przypadku porównywalnego doświadczenia, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

Do pobrania: PROGRAM SZKOLENIA oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Więcej informacji oraz zgłoszenia:
Biura Projektu „Centrum Animacji Społecznej – miejscem rozwoju organizacji”

1) Węgorzewo, Plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo, tel. +48 87 427 06 17; e-mail: biuro@caswegorzewo.pl

2) Wilkasy, ul. Olsztyńska 54, 11-500 Giżycko, tel. +48 87 428 29 51, e-mail: doradca@caswegorzewo.pl

oraz na stronie www.caswegorzewo.pl

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej – miejscem rozwoju organizacji” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Opublikowano: 24 lipca 2020 10:12

Realizacja: IDcom.pl