Zdobywca Mont Blanc z wizytą w Starostwie Powiatowym w Węgorzewie

Mł.asp. Adrian Socha strażak Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie, inicjator wyprawy, który wraz ze swoimi przyjaciółmi Robertem Goławskim i Pawłem Tylko na początku lipca br. zdobyli szczyt Mont Blanc w szczytnym celu jakim była pomoc dla podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami.

Wyprawa została objęta Honorowym Patronatem Starosty Węgorzewskiego Marzenny Supranowicz, oprócz tego na ręce Adriana przekazano materiały promocyjne dla uczestników wyprawy.

28 lipca 2020 r.  mł. bryg. mgr inż. Kamil Pawlukanis Komendant Powiatowy PSP wraz z mł.asp. Adrianem Sochą zaszczycili swą obecnością na spotkaniu w Starostwie Powiatowym, gdzie rozmawiali ze Starostą Marzenną Supranowicz na temat wyprawy, o trudnościach jakie miały miejsce podczas zdobywania szczytu oraz  poruszono kilka innych kwestii.

Mł. Asp. Adrian Socha wręczył Staroście Marzennie Supranowicz podziękowanie za wsparcie wyprawy, co przyczyniło się do lepszego zabezpieczenia tego wydarzenia .

Jeszcze raz gratulujemy strażakom podjęcia takiego wyzwania szczególnie, że cel wyprawy był bardzo szczytny. Życzymy realizacji kolejnych niezwykłych projektów oraz liczymy na wspólna, owocna współpracę.

Opublikowano: 29 lipca 2020 07:51

Realizacja: IDcom.pl