Obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie

W środę 29 lipca br. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie odbyły się obchody Święta Policji. Była to okazja do wręczenia awansów, złożenia życzeń i podziękowań.

Spotkanie otworzył Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie nadkom. Marcin Karmowski witając przybyłych gości. Swoją obecnością podczas tegorocznych obchodów Święta Policji zaszczycił Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie – nadinsp. Tomasz Klimek.

Udział w wydarzeniu wzięli również przedstawiciele władz samorządowych: Starosta Węgorzewski Marzenna Supranowicz oraz Burmistrz Węgorzewa Krzysztof Kołaszewski. Podczas przemówienia Burmistrz złożył wszystkim policjantom oraz pracownikom policji najserdeczniejsze życzenia, dziękując przy tym za służbę w trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii.

Starosta Węgorzewski Marzenna Supranowicz złożyła na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie nadkom. Marcin Karmowski przepiękny kosz owoców wraz ze słojem cukierków, by nasi policjanci mogli osłodzić sobie dzień podczas służby. :)

Fot. Emilia Fedusio-Baran/UM w Węgorzewie

Opublikowano: 30 lipca 2020 12:23