Zapraszamy na kolejne szkolenie pn. "Bezpieczeństwo informacji – audyt wewnętrzny w organizacji pozarządowej"

pn. "Bezpieczeństwo informacji – audyt wewnętrzny w organizacji pozarządowej".

Szkolenie odbędzie się 22 sierpnia br. (sobota) w sali Konferencyjnej Gminnego Ośrodka Ku;ltury i Rekreacji w Wilkasach, ul. Olsztyńska 54, w godzinach od 9:00 do 17:00, a poprowadzi je pani Marta Gawejko -Inspektor Ochrony Danych w jednostkach sektora publicznego i społecznego.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego (osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej – skan formularza) do biura Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie lub w Wilkasach.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, a w przypadku porównywalnego doświadczenia, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz zgłoszenia:

Biura Projektu „Centrum Animacji Społecznej – miejscem rozwoju organizacji”

1) Węgorzewo, Plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo, tel. +48 87 427 06 17; e-mail: biuro@caswegorzewo.pl

2) Wilkasy, ul. Olsztyńska 54, 11-500 Giżycko, tel. +48 87 428 29 51, e-mail: doradca@caswegorzewo.pl

oraz na stronie www.caswegorzewo.pl

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej – miejscem rozwoju organizacji” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dominika Brożewicz
Doradca CAS Węgorzewo