Zapraszamy do udziału w konkursie CAS pn. "Dobre praktyki-Inspiracją dla społeczności"

Szanowni Państwo,

Zespół Projektowy Centrum Animacji Społecznej zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą inicjatywę społeczną zrealizowaną na terenie dziewięciu gmin należących do Związku Stowarzyszeń LGD9 oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”.

Konkurs odbywa się w kategorii: Na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych, w tym kół gospodyń wiejskich i grup nieformalnych.

Celem konkursu jest poznanie i pokazanie najciekawszych i najbardziej aktywizujących inicjatyw podejmowanych na terenie objętym projektem poprzez:

a) nagrodzenie najciekawszych inicjatyw,

b) promocję aktywnych organizacji/ KGW/ grup nieformalnych,

c) zachęcenie lokalnej społeczności do uczestnictwa w inicjatywach lokalnych,

d) wzmocnienie rozwoju aktywności społecznej.

Termin zgłoszeń upływa 15 października 2020r. o godz. 15.00.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w listopadzie br. w Wilkasach podczas konferencji podsumowującej projekt „Centrum Animacji Społecznej – miejsce rozwoju organizacji”.

W załączeniu: Regulamin konkursu, Zgłoszenie do konkursu, Karta oceny.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej –miejscem rozwoju organizacji” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dominika Brożewicz

Doradca CAS Węgorzewo