Zapraszamy do udziału w konferencji on-line organizowanej przez Centrum Animacji Społecznej

Szanowni Państwo,

Centrum Animacji Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, aktywnych mieszkańców obszaru LGD9 i LGR, w szczególności bezpośrednich uczestników i odbiorców działań realizowanych przez CAS na konferencję podsumowującą projekt pn. Centrum Animacji Społecznej –miejscem rozwoju organizacji”.

Projekt realizowany jest w okresie 01.03.2020r. – 30.11.2020r. dzięki dofinansowaniu ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, a jego głównym celem jest zwiększenie kompetencji organizacji obywatelskich na terenie działania Związku Stowarzyszeń LGD9 oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka ,,Wielkie Jeziora Mazurskie” i wyrównanie szans organizacji słabo rozwiniętych poprzez pomoc informacyjną, szkoleniową, doradczą i praktyczną.

Konferencja odbędzie się 24 listopada 2020 roku (wtorek) o godz. 15.00 w trybie on line.

Link do konferencji zostanie wysłany zainteresowanym osobom dzień przed konferencją oraz będzie umieszczony na stronie internetowej projektu www.caswegorzewo.pl .

Wymagania techniczne dla uczestników konferencji:
- dostęp do Internetu
- mikrofon i kamera
- zainstalowany program Zoom oraz założone konto na stronie zoom.us.

UWAGA: Uczestnicy konferencji będą objęci pomocą techniczną w zakresie instalacji programu zoom.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji telefonicznie pod nr tel. 512 273 267 lub mailowo: doradca@caswegorzewo.pl do 20.11.2020r. do godz. 15.00.

Z poważaniem,

Barbara Dawcewicz

Koordynator projektu

„Centrum Animacji Społecznej – miejscem rozwoju organizacji”